čtvrtek 30. března 2006

Že by se nic nedělo?

Tak si Skalák odjel na golf a my tady z toho hned máme zatmění slunce! Kdy se tohle stihl naučit, to by mě fakt zajímalo?!??
A zajímá nás i spousta dalších věcí, takže jsme se já, Míša, Verun, Honzík a Janushka rozhodli vyřešit letitý spor ... ještě chvíli a už budeme vědět, jestli je lepší Cola, Pepsi nebo Kofola... Jupí! A až potkáte rajce v natuře, vězte, že je to pořád jen dobrá voda... Každopádně už si taky nacvičujeme své Hello, neboť skotské Highlands už na nás netrpělivě čekají. A to bychom měli asi souhrn těch top topics za poslední dny.
Jinak jsme se momentálně zasekli na 13 dílu a fakt si nejsem jista, jestli ten černý kouř zasáhl jen pana Eka, nebo i našeho Honzíka. Poslední dobou je takový divný... Pořád jen sedí před počítačem, ani nemukne, jen občas zasténá... Nebo že by ho děsila ta cesta letadlem či představa pobytu "na samotě ve Skotsku"?! To přeci ale není důvod, aby se u nás opíjel hektolitry laciného vína, které do sebe lije přímo z vázy!
Každopádně Skalákovic z toho dostali takový strach, že už se jim po těch večerních projekcích nechce tmou tmoucí cestovat na Černočerný most. A když si vyzkoušeli, jak se u Evičky v pokoji pěkně spinká, rozhodli se, že se tady usadí "natrvalo". Snažili jsme se to Péťovi všemožně rozmluvit, ale copak je jako správní kamarádi můžeme nechat dále bydlet "pod mostem"???
No nic... Pan Velička po náročném večírku v Brně odložil svůj black tie a už pilně spinká! A paní Veličková se s vámi těmito slovy pro dnešek loučí.

btw. kromě toho, že jsme pořád nezapsali, co se dělo na silvestra (asi to dám za úkol někomu ze Somada, vždyť byly takové pěkné, veselé historky např. o traktoru), tak už nám chybí i záznam o cestě do Budapešti a zpět.
nicméně v pátek... v pátek se určitě ozveme!!! Vypadá to, že budou další novinky!!

Žádné komentáře: