sobota 9. září 2006

Český ráj

Hezký víkend a relativně málo práce - co jiného nás mohlo napadnout než vyrazit na kola? :-) No, chvíli to trvalo, než jsme se rozhoupali, ale nakonec jsme naložili obě auta a vyrazili směr Český ráj, konkrétně Sedmihorky. Pravda - Soniné kolo nějak nešlo nahustit, takže jsme museli dát původně neplánovanou zastávku v Hostivaři v cykloservisu. Tam byli naštěstí rychlí (duše byla vyměněná za 20 minut) a levní (za 70 Kč).
Takže hurá do ráje...
Dorazili jsme tam někdy kolem poledne, jestli se nepletu. Pár kilometrů a, světe div se, našli jsme ji... hospoda U Vidláka. Bylo tam ale poměrně plno, takže chvíli trvalo, než jsme si sedli. Já si na jídle pochutnal, ostatní snad taky. Navíc tam čepují pivo Svijany, které je od naší poslední návštěvy Vidláka mým oblíbeným. Jediná, která špatně dopadla, byla Veruš - to je ale na delší vyprávění...
Po dobrém jídle hurá na Trosky. Bohužel - dorazili jsme pozdě, už bylo zavřeno. Trochu to naštve, ten kopec nahoru je šílený. O to lepší je pak ale cesta dolů... Pomalu se blížil večer, tak rychle zpátky k autům a hurá zpátky domů vykurýrovat se po náročném sportování:-)

Žádné komentáře: